Kreatif İşler

Kreatif İşler

Kreatif reklam ajansı olarak, katalog tasarımı, dergi / bülten / gazete tasarımı, afiş tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı yapıyoruz.

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı firmanızı, markanızı ya da ürünlerinizi eksiksiz ve etkileyici bir şekilde anlatmalıdır.Tasarımlarımızda sizi ve hedef müşteri kitlenizi iyi analiz ederek en etkili katalog tasarımını hazırlıyoruz.

katalog tasarımı

Dergi / Bülten / Gazete Tasarımı

Dergi, gazete ve bülten tasarımlarında mizanpaj tasarımı hazırlayarak, her sayıda devamlılığı olan bir imaj ortaya çıkarılır. Sıradışı grafik tasarımlar ve dikkat çekici içerik uygulamları ile kendisini okutturan bir tasarım elde edilir.

gazete-tasarımı

Afiş Tasarımı

Afiş, bir etkinliği, hizmeti ya da markayı tanıtan basılı grafik tasarım ürünüdür. Anlatılmak istenen konu ya da fikir için etkileyici öne çıkan görsel ve akılda kalıcı sloganlar üretilir. İlk bakışta dikkat çeken ve görenleri incelemeye iten nitelikte tasarlanır.

afiş tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik çalışması; firmaya ait dijital ve basılı öğelerin tamanını kapsayan bir imaj çalışmasıdır. Logo, tüm içeriklerde kullanılan yazı fontu, renk kombinasyonları kurumsal kimliği oluşturur. İşletmenize güçlü bir marka imajı kazandırmak için, firmanızı, faaliyet gösterdiği sektörü ve hedef müşteri kitlenizi gözden geçiririz ve bu doğrultuda dijital ve basılı tasarımlar hazırlarız.

kurumsal kimlik tasarımı

Kreatif işlerle ilgili merak ettikleriniz için blog sayfamızdaki ilgili yazıları okuyabilirsiniz.

Kreatif işler nelerdir?

Yaptığımız tüm işlerde kreatif reklam ajansı anlayışı ile hareket ediyoruz, sıradışı fikirler geliştirerek alışılmışın dışında, dikkat çeken, baktıran, düşündüren tasarımlar hazırlıyoruz. Fikirler hayata geçirilebilir olduğu sürece değerlidir. İhtiyaçlarınıza alışılagelmiş fikirleri uygulamak yerine fark yaratmanız için beyin fırtınası yapıyoruz ve bu sayede farkediliyorsunuz. Tasarımsal İşler Reklam Ajansı

Katalog tasarımı, afiş tasarımı, el ilanı tasarımı, broşür tasarımı, kartvizit tasarımı, antetli ürünler, outdoor reklam ürünlerinin tasarımı ve diğer grafik tasarımı ürünleri için bizi arayabilirsiniz.

 

Başa dön