Medya Yönetimi

Tasarımsal İşler olarak tüm indoor, outdoor reklamlarınızı, radyo spotlarınızı ve dijjital reklamlarınızı planlıyor, satın alım işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyor ve takiplerini yapıyoruz.

Medya Satın Alma

Outdoor reklam, radyo reklamı satın alma işlemleri, grafik tasarım çalışmaları, seslendirme ve prodüksiyon işleri ve tanıtım faaliyetlerinin hayata geçirilmesi.

oudoor bilboard reklam ajansı ankara

Hedef Kitle Analizi

İşletmenizin faaliyet gösterdiği sektöre ilişkin araştırma ve analizler. Bu analizler ışığında tanıtım faaliyetlerinin planlanması ve startejik iş planının çıkarılması.

hedef kitle analizi reklam ajansı ankara

Rekabet Analizi

Rakip analizi ile sektörde rakip ya da hedef olarak görülen firmaların analizinin yapılması ve rekabette yer almak için gerekli önlemlerin tespit edilip hayata geçirilmesi.

oudoor bilboard reklam ajansı ankara

Dijital Rekabet

Dijital ve basılı tanıtım mecralarını aktif olarak kullanarak rekabette yerinizi almanız için doğru planlama, etkili grafik tasarım çalışmları ve doğru zamanla gerekmektedir. Bu planlamaların tamamını sizin adınıza biz yapıyoruz ve süreci en baştan en sona kadar biz gerçekleştiriyoruz.

Pazar Payı

Sektörünüzde yer alan öncü firmaların tanıtım faaliyetlerini ve tanıtım mecralarında kullanılan ortalama bütçeleri belirleyerek rekabet seviyesini ortaya çıkarıyoruz. Pazarda hedeflediğiniz müşteri payını kazanmak adına alınması gereken önlemleri alıyor ve sizi hedeflerinize yaklaştırıyoruz.

Başa dön