Stratejik Plan

stratejik plan

Tüm kurumsal reklam kampanyalarında en önemli adım ihtiyaçların belirlenmesi, analizlerin yapılması ve raporlanmasıdır. 

Tanıtım kampanyalarında ihtiyaç tespiti ile başlayıp, kampanya sonuçlarının raporlanması ile biten sürece ilişkin en başta hazırladığımız takvime Stratejik Plan adını veriyoruz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda aklınıza ilk gelen çözümün sizin için her zaman en doğru ya da ekeonomik çözüm olmayabilir. Bu aşamada firma ihtiyaçlarının tam olarak belirlenmesi sağlar, bu ihtiyaçlar doğrultusunda sektör ve rakip analizi yaparız. Daha sonra analizler ışığında doğru tanıtım mecralarını belirler ve bu mecralara özel grafik tasarım ya da web tasarım ürünleri hazırlarız.

Süreç tasarlanan kreatif ürünlerin onaylanması ve belirlenen mecralarda yayınlanması ile devam eder.

Kampanya sonunda ölçülebilir tanıtım ürünlerinin analizleri yapılarak, kampanya fayda ve sonuç raporu hazırlanır. Bu raporlar daha sonra yapılacak olan kampanyalara ışık tutacaktır.

İşletmeniz ya da markanız için önemli olan para ve zaman unsurlarının doğru yönetilmesi, hedeflere ulaşılabilmesi adına bir plan dahilinde çalışmak çok önemlidir. Bu planları sizin adınıza biz yapalım ve hayata geçirelim. Siz zirvede profesyonellerle kahvenizi için.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön