Web Teknolojileri

Tasarımsal İşler olarak işletmenizin ihtiyacı olan tüm dijital ürünlerin tasarımını, güncellenmesini ve yayınlanması hizmetlerini veriyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal ya da butik işletmeniz için arama motoru dostu, mobil uyumlu web siteleri tasarlıyoruz. İşletmenizin dijital dünyada milyonlarla buluşmasını sağlıyoruz.


PAKETLER VE FİYATLAR

SEO / Adwords

Web sitenizin arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda çıkması ve hedef müşteri kitlesine ulaşabilmesi için SEO çalışması ve Adwords kampanyası planlaması yapıyoruz.


PAKETLER VE FİYATLAR

İçerik Yönetimi

Web siteniz için ve sosyal medya hesaplarınız için trend içerikler üretiyoruz, ürettiğimiz içeriklerin yayınlanmasını ve aldığı etkileşimlerin raporlanmasını sağlıyoruz.


DETAYLI BİLGİ

Web Yazılım

Kurumsal ihtiyaçlarınız için yazılımlar üreterek iş verimliliğinizi arttırıyoruz, stok takibi, kargo takibi, personel performans takibi gibi uygulamalar ile izleme kabiliyetinizi arttırıyoruz.


DETAYLI BİLGİ

Mobil Uygulama

Fikir aşamasından Apple Store ve Google Play Store'de yayınlanmasına kadar olan tüm süreci biz yürütüyoruz. Uygulamanın kullanılmaya başlamasından sonraki süreçte güncelleme yapılması ve raporlama işlemleri ile satış sonrası destek hizmetlerine devam ediyoruz.


DETAYLI BİLGİ

Başa dön